Náš špičkovo vybavený servis sa postará o komplexný manažment Vašich pneumatík. Disponujeme najmodernejšou pneuservisnou technikou a dlhodobými profesionálnymi skúsenosťami. Používame iba najkvalitnejšie značkové produkty na trhu. Sme členom úspešnej siete Premio Pneuservis, ktorá sa vyznačuje službami najvyššej úrovne a osobným prístupom ku klientom.

Našimi firemnými hodnotami sú: vysoká odbornosť, dôslednosť, prvotriedny servis a korektné vzťahy s našimi zákazníkmi. V našom tíme pracujú vyškolení odborníci s dlhoročnou praxou. Radi Vám poradíme nielen v oblasti pneumatík, pri výbere správnych diskov, ale postaráme sa aj Vašu klimatizáciu, podvozok vozidla, výmenu oleja... Obsluhujeme individuálnych zákazníkov, ako aj veľké vozové parky.

Môžete sa na nás s dôverou obrátiť, vyriešime každú nepríjemnú situáciu spojenú s Vašim vozidlom. Všetko s úsmevom a s ľudským prístupom. Počas opravy Vášho štvorkolesového miláčika vás radi privítame v našej oddychovej zóne s wifi pripojením, kde sa môžete osviežiť nápojom na náš účet.

Najdôležitejší je pre nás bezchybný stav vášho vozidla a vaša bezpečnosť.
Spoľahnite sa na nás!